Door deze site te bezoeken, accepteert u het gebruik van cookies. Deze kunt u verwijderen en/of blokkeren door het wijzingen van uw browserinstellingen.
Voor meer informatie: Klik hier

close
Uw Referentie Gezondheid, Schoonheid, Welzijn

Merken

Aanbiedingen

Alle aanbiedingen

Paracetamol Eg 500Mg Filmomh Tabl 30

Paracetamol Eg 500Mg Filmomh Tabl 30

EUROGENERICS  

Notes et avis clients

Beschrijving:

Paracetamol EG bevat paracetamol dat behoort tot een groep van...

En savoir plus

3,56 €

Selfpharma prijs : 2,14 €

PromoPromotie: 40%

In Stock

Leverbaar in onze apotheek, thuis of op uw relay punt

Paracetamol EG kan gebruikt worden voor het verlichten van hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, gewrichts- en spierpijn en koorts in verband met een gewone verkoudheid.

Contra-indicaties

U mag Paracetamol EG niet gebruiken wanneer u allergisch bent voor een van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten.

Volwassenen en adolescenten > 50 kg

  • 500 - 1000 mg om de 4 - 6 u
  • Max. 1 g per inname en 3 g per 24 uur

Kinderen van 20 - 50 kg

  • 43 - 50 kg: 500 mg om de 4u, max. 2,5 g /dag
  • 34 - 43 kg: 500 mg om de 6u, max. 2 g /dag
  • 26 - 34 kg: 250 mg om de 4u of 500 mg om de 6u, max. 1,5 g /dag

Toedieningswijze

  • De tabletten inslikken met een glas water

De werkzame stof in Paracetamol EG is:

  • paracetamol

Elke filmomhulde tablet bevat 500 mg - paracetamol.

De andere stoffen in Paracetamol EG zijn:

tabletkern

  • gepregelatiniseerd maïszetmeel
  • hydroxypropylcellulose
  • talk
  • magnesiumstearaat

filmomhulling

  • polyvinylalcohol
  • macrogol 3350
  • talk

30 andere producten in deze categorie: