Produits en promotion
Alle producten in de aanbieding

IBUPROFEN EG 400 MG FILMOMH TABL 100 X 400 MG

EUROGENERICS

.

-20% € 7,59
Prix Selfpharma: € 6,08
(incl. btw)
€ 6,08 (excl. BTW)
op voorraad
You can order: 3 quantity of this product

Ibuprofen EG is een middel tegen pijn, koorts en ontsteking.

  • De werkzame stof in Ibuprofen EG is ibuprofen. Hiervan is 400, 600 of 800 mg aanwezig per tablet.
  • De andere stoffen in Ibuprofen EG zijn: Dextrose monohydraat, povidon, sucrose ponopalmitaat, stearinezuur, talk, magnesiumstearaat, crospovidon, gehydrateerd siliciumdioxide.
  • Inflammatoire gewrichtsaandoeningen zoals
    • Reumatoïde arthritis
    • Spondylitis ankylopoïetica
    • Ziekte van Still (juveniele polyarthritis) en verwante ziektetoestanden
    • Degeneratieve gewrichtsaandoeningen zoals osteoarthrose
    • Extra-articulaire aandoeningen zoals periarthritis, bursitis, tendinitis, tenosynovitis, cervicaal syndroom en acute lage rugpijn door discopathie
    • Primaire dysmenorroe
    • Post-partum pijn
    • Post-episiotomie pijn
    • Post-traumatische en postoperatieve ontstekingen
    • Ontsteking na kaakchirurgie en tandheelkundige ingrepen

Be the first to write your review !

Klanten die dit product aangeschaft hebben kochten ook...