Produits en promotion
Alle producten in de aanbieding

IBUPROFEN EG 200 MG OMHULDE TABL 30 X 200 MG

EUROGENERICS

.

-20% € 5,19
Prix Selfpharma: € 4,15
(incl. btw)
€ 4,15 (excl. BTW)
op voorraad
You can order: 3 quantity of this product

Ibuprofen EG is een middel tegen pijn, koorts en ontsteking.

  • De werkzame stof in Ibuprofen EG is ibuprofen. Hiervan is 400, 600 of 800 mg aanwezig per tablet.
  • De andere stoffen in Ibuprofen EG zijn: Dextrose monohydraat, povidon, sucrose ponopalmitaat, stearinezuur, talk, magnesiumstearaat, crospovidon, gehydrateerd siliciumdioxide.

Ibuprofen EG is een middel tegen pijn, koorts en ontsteking.

Contra-indicaties

Wanneer mag u Ibuprofen EG niet gebruiken' 

  • U bent allergisch voor ibuprofen of andere ontstekingsremmende of pijnstillende middelen met inbegrip van acetylsalicylzuur of voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten.
  • U heeft bepaalde ziekten van het immuunsysteem (systemische lupus erythematodes en andere collageenaandoeningen).
  • U heeft een maag-darmzweer.
  • Als u een voorgeschiedenis heeft van gastro-intestinale bloeding of doorboring, geassocieerd met NSAID-gebruik.
  • Als u ernstig nierlijden heeft.
  • U vertoont een ernstige aandoening aan de lever of het hart.
  • Gedurende het laatste trimester van de zwangerschap.
  • Bij kinderen jonger dan 12 jaar (behalve bij juveniele reumatoïde arthritis).
  • U heeft een voorgeschiedenis van astma of ademhalingsmoeilijkheden of van plotse vochtophoping in huid en slijmvliezen of huiduitslag na gebruik van pijn- en ontstekingswerende geneesmiddelen met inbegrip van acetylsalicylzuur.

Be the first to write your review !

Klanten die dit product aangeschaft hebben kochten ook...