Produits en promotion
Alle producten in de aanbieding

VASOCEDINE PSEUDOEFEDRINE 30 TABLETTEN

Qualiphar

This drug is not available in France.

-12% € 8,25
Prix Selfpharma: € 7,26
(incl. btw)
€ 7,26 (excl. BTW)
op voorraad
You can order: 3 quantity of this product

Vasocedine pseudoephedrine is een geneesmiddel voor de behandeling van de symptomen van een verstopte neus bij ontstekingen van het neusslijmvlies.

Dit geneesmiddel is niet leverbaar in Frankrijk.

De gebruikelijke dosering is:

  • Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: 1 tablet per keer, 3 tot 4 keer per dag.
  • Maximum 4 tabletten per dag.
  • De tablet innemen met een weinig water.
  • Volgende ongewenste effecten kunnen voorkomen: slapeloosheid, rusteloosheid, droge mond, zenuwachtigheid, misselijkheid, hoofdpijn, versnelde hartslag, hoge bloeddruk, smaakstoornissen en stoornissen in de urinelozing.
  • In zeer zeldzame gevallen kunnen hallucinaties, stuipen en huidreacties optreden.

Buiten het bereik en zicht van kinderen houden. Bewaren bij kamertemperatuur (15°C-25°C).

  • De werkzame stof in Vasocedine pseudoephedrine is pseudo-efedrine hydrochloride 60 mg.
  • De andere stoffen in Vasocedine pseudoephedrine zijn cellactose - magnesiumstearaat - colloïdaal siliciumdioxide. Omhulling: hydroxypropylmethylcellulose - microkristallijne cellulose - hydroxypropylcellulose - polyethyleenglycol - kaliumaluminiumsilicaat - titaandioxide - ijzeroxide - ponceau 4R (E124) - oranjegeel S (E110).

Be the first to write your review !

Klanten die dit product aangeschaft hebben kochten ook...