Door deze site te bezoeken, accepteert u het gebruik van cookies. Deze kunt u verwijderen en/of blokkeren door het wijzingen van uw browserinstellingen.
Voor meer informatie: Klik hier

close
Uw Referentie Gezondheid, Schoonheid, Welzijn

Merken

Aanbiedingen

Alle aanbiedingen

Sinutab 500/30Mg 15 Tabletten

Sinutab 500/30Mg 15 Tabletten

SINUTAB  

Notes et avis clients

Selfpharma prijs : 7,55 €

In Stock

Leverbaar in onze apotheek, thuis of op uw relay punt

verlichting van verstopte neus en hoofdpijn met 1 geneesmiddel 

Symptomatische behandeling van neusverstopping met hoofdpijn en / of koorts.

Volwassenen en kinderen ouder dan 12 jaar: 1 à 2 tabletten, 2 à 3 maal per dag. Tussen de innames door moet een tijdsinterval van minstens 4 uur worden gerespecteerd. 
De maximale behandelingsduur bedraagt 5 dagen.

paracetamol 500 mg - pseudoefedrine 30 mg 
Hulpstoffen : natrii amylum glycolatum – cellulosum microcristallinum – povidonum - crospovidonum – magnesii stearas – acidum stearicum – maydis amylum pregelatinum

30 andere producten in deze categorie: