Produits en promotion
Alle producten in de aanbieding

Sinutab® Forte 20 tabletten

SINUTAB

Strong decongestant? can be measured up to 180 mg of pseudoephedrine per day.
Anti-pain sufficient:? can be measured up to 1.5 g of paracetamol per day.

-17% € 9,37
Prix Selfpharma: € 7,78
(incl. btw)
€ 7,34 (excl. BTW)
op voorraad
You can order: 3 quantity of this product

vermindert neusverstopping en verhoogt ademhalingscomfort

Symptomatische behandeling van neusverstopping met hoofdpijn en / of koorts.

Volwassenen en kinderen ouder dan 12 jaar : 
1 tablet, 2 à 3 maal per dag. Tussen de innames door moet een tijdsinterval van minstens 4 uur worden gerespecteerd. 
De maximale behandelingsduur bedraagt 5 dagen.

Actieve stoffen : paracetamol 500 mg - pseudoefedrine 60 mg 
Hulpstoffen : croscarmellose natricum – cellulosum microcristallinum – povidonum – crospovidonum - magnesii stearas – acidum stearicum – maydis amylum pregelatinum

Be the first to write your review !